Feladatok

  • Termékekkel kapcsolatos megelőző karbantartások, valamint hibafeltáró és javító tevékenységek elvégzése
  • Használatban lévő termékekkel kapcsolatos belföldi és külföldi helyszíni technikai támogatás megvalósítása, dokumentálása,
  • Részvétel a reklamáció és nemmegfelelőség kezelési folyamatokban,
  • Részvétel a helyesbítő és megelőző intézkedések kidolgozásában, megvalósításában és dokumentálásában.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Méréstechnikai tapasztalat
  • Karbantartási tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Közép szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Valamely villamos tervező szoftver alap szintű ismerete
  • Projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat

Téged keresünk, ha
  • rugalmas vagy, jól alkalmazkodsz új helyzetekhez,
  • jól átlátod a bonyolult rendszereket, komplex elvárásokat,
  • fontos számodra a munkád minél magasabb minősége,
  • kiegyensúlyozottan és lényegre törően, összeszedetten kommunikálsz a szervezetben és a szervezeten kívül egyaránt, akár idegen nyelven is,
  • szívesen segíted a nálad kevésbé tapasztalt munkatársaid munkáját, fejlődését,
  • szereted a változatos feladatokat, azokat fejlődési lehetőségként fogod fel,
  • gyakorlatiasan, kreatívan gondolkodsz,
  • feladataidat képes vagy önállóan beosztani és elvégezni, az eredményeidről beszámolni, valamint azokat dokumentálni,
  • a problémákat lendületes, kreatív hozzáállással közelíted meg, azokat lehetőségként és nem hátráltató tényezőként éled meg,
  • szeretsz utazni,
  • képes vagy hatékonyan támogatni döntési folyamatokat.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, különösen az orvostechnikai ipar területén
  • Részvétel nemzetközileg is elismert termékek fenntartásában
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Stabil háttér és jövőkép
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet,
  • Felkészült és motivált csapat,
  • Belső oktatások
  • A piac változásaival lépést tartó, évente felülvizsgált, jogtisztán megfizetett alapbér,
  • Rugalmas munkarend és szabadságkiadás,
  • A család és munkahely közötti egyensúly megteremtését előtérbe helyező cégpolitika
  • Felszabadult hangulatú céges rendezvények - közös karácsonyi vacsora, családi- és sportesemények, előadások.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A műszaki innováció és az orvostudomány iránt elhivatott, stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalkozásunk technikai támogató csapatába várunk mérnök munkatársakat.

Az Oncotherm Innovációs és Kereskedelmi Kft. immár három évtizede van jelen innovatív megoldásaival az onkológia területén. A folyamatosan bővülő, de embercentrikusságát fel nem adó családi vállalkozásból mára a világpiacon is meghatározó, tevékenységében piacvezető szereplővé vált.

A csapatunk által fejlesztett és gyártott készülékek évente több, mint 400.000 kezelés alkalmával, a világ 34 országában nyújtanak támogatást a rákkal küzdő betegek számára.

A "Jelentkezés" gombra kattintva küldd el fényképes Önéletrajzod, és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!
Cégnév: OncoTherm kft.