Feladatok

  • japán Takeuchi gépek és/vagy olasz mezőgazdasági gépek szervizelése, javítása, bérpark kezelés
  • a cégünk tulajdonát képező bérgép flotta és az ügyfeleink saját tulajdonú eszközeinek karbantartása, javítása
  • a szerviz munkafolyamatainak, az eszközök hibafeltárási folyamatainak megismerése, elsajátítása
  • belföldi és nemzetközi oktatásokon, képzéseken való részvétel

Elvárások

  • kapcsolódó szakmai végzettség
  • készség és hajlandóság a tanulásra, ismeretek bővítésére
  • jó feladatmegoldó képesség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált ,felelősségteljes, pontos, igényes, körültekintő munkavégzés
  • B. kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság (nem feltétel )
  • jó kommunikációs készség - önálló precíz munkavégzés, kitartó hozzáállás

Előnyt jelent

  • építőipari gépek, járművek, mezőgazdasági gép-, ipari gépek-illetve berendezések javításában szerzett tapasztalat
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • gépkezelő jogosítvány

Amit kínálunk

  • Dinamikusan, folyamatosan fejlődő, speciális ágazat tagja lehetsz.
  • Változatos, nem monoton, kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos hosszú betanulási folyamat (1-2 év)
  • Folyamatos, lépcsőzetes fejlődés
  • Versenyképes szakmai jövedelem!
  • Próbaidő lejáratát követően: céges telefon, céges munkaruha, cafeteria,
    kiváló minőségű szerszámokkal, jól felszerelt, zárt műhelyben, időnként szabadban történő munkavégzés
  • Alapvető ismeretek stabil elsajátítását követően az alapjövedelmen felüli premizált rendszerhez történő csatlakozás, valamint előre lépési lehetőség: kiszálló szerviz technikusként, ami szerviz autóval jár
  • Céges nyaraló-apartmanok használata Balatonlellén
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség

Céginformáció

Közel 35 éves múlttal és tapasztalattal rendelkező Cégünk, budapesti központjába - neves gyártók építőipari és/vagy mezőgazdasági gépeinek, szerelékeinek szervizeléséhez - agilis, proaktív, tanulni akaró, önmagára és munkájára is igényes kollégákat keres.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!