Feladatok

Gépésztechnikai, kenéstechnikai karbantartás partnereink területén.
Automata kenőrendszerek telepítése.
Mozgó és telepített gépek helyszíni karbantartása.

Elvárások

Műszaki jellegű végzettség, pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Magabiztos és ambíciózus személyiség, tanulási hajlandósággal.
Kiváló fizikai kondíció és terhelhetőség.
Csoportvezetésben, emberek irányításában és munkaszervezésben való jártasság.

Amit kínálunk

Egy speciális, versenyképes szakmát,megbecsült pozícióban, karrier lehetőséggel.
Már kialakult, stabil ügyfélkört, ami garantált hosszútávú munkavégzést biztosít.
Összeszokott, segítőkész munkatársakat.
Folyamatos elméleti és gyakorlati oktatást, felkészítést, kiváló háttértámogatást.

Céginformáció

Több kenéstechnikai gyártó magyarországi képviseletével 2017-től együttműködve területünkön, szakmai támogatásukkal közösen végezzük az érintett kenéstechnikai berendezések karbantartását és rendszerek telepítését.
Gyári kapcsolatainknak köszönhetően azonnali szakmai támogatást tudunk biztosítani problémás esetekben is.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: EBT-SZERVIZ Kft