Feladatok

A GD Gép és Daru Kft. által gyártott emelő- és rakodástechnikai, valamint egyedi berendezések javítási, karbantartási munkáinak menedzselésére szerviz támogató munkatársat/ ajánlatírót keresünk az alábbi feladatokra:

  • kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • hibabejelentések rögzítése
  • ajánlatok kidolgozása
  • megrendelések rögzítése, nyomonkövetése, adminisztrációja
  • javítási és karbantartási feladatok műszaki előkészítése, irányítása

Elvárások

Felkeltettük az érdeklődésed? Szuper! Amennyiben csatlakoznál hozzánk, az alábbi képességek szükségesek a munkavégzéshez:

  • precízen, gyorsan végezd a munkát
  • hasonló munkakörben van tapasztalatod
  • ne okozzon gondot az értékesítői kihívás - legyen kereskedelmi vénád
  • tudj önálló döntéseket hozni
  • légy csapatjátékos
  • igényes, megoldás-orientált hozzáállásod legyen
  • MS Office programokat felhasználói szinten ismerd
  • legyen legalább középfokú végzettséged
  • kommunikálj tisztán és tisztelettel ügyfeleinkkel
  • gondolkozz rendszerben
  • rendelkezz jó problémamegoldó képességgel
  • legyen műszaki ismereted, rálátásod

Előnyt jelent

  • ha rendelkezel releváns felsőfokú végzettséggel
  • ha tudsz angolul vagy németül kommunikálni
  • értesz az elektromos és/vagy hidraulikus rendszerekhez
  • van emelőgépes területen szerzett tapasztalatod
  • B kategóriás jogosítvány

Ha a fent leírtak igazak Rád, ne habozz, jelentkezz!

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége, amit többek között az egyedi gépgyártás garantál.
  • Jó munkahelyi hangulat…tényleg jó! :)
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet jellemzi cégünket.
  • Természetesen a pontos, precíz és lelkes munkavégzésed versenyképes juttatásokkal honoráljuk.

Helyileg hol fogsz dolgozni:

Irodánkat Budapesten, a XI. kerületben, Kelenvölgyi határsor 5. szám alatt találod.

Ha magadra ismersz ne habozz, küldd el önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva és behívunk egy próbanapra, ahol megismerjük egymást személyesen is!

Cégnév: GD Gép és Daru Kft.