Feladatok

  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, rögzítése, kapcsolattartás a javítás teljes folyamata során
  • Ügyfelek tájékoztatása a várható költségekről és az elkészülési időről
  • Munkafelvételi folyamat lebonyolítása, előjegyzési napló kezelése
  • Árajánlatok készítése, szerviz tanácsadás, szolgáltatás értékesítés, alkatrész rendelés
  • Belső és külső ügyfelek kiszolgálása, tájékoztatása
  • A szerelőműhely munkájának szervezése, a szerviz optimális kihasználtságának biztosítása
  • Munkalap, számla készítés
  • Telefonon történő bejelentkezések kezelése és telefonos szaktanácsadás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Megbízható önálló munkavégzés
  • Elsősorban Miskolci, vagy környékbeli lakhely

Előnyt jelent

  • Értékesítési vagy ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Autóipari előélet
  • Műszaki véna
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Betanítás
  • Vezetői támogatás
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő
  • Hosszú távú együttműködés lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Balogh Autószalonok egy jelentős szereplője a magyarországi autóiparnak, különösen a Toyota márka képviseletében. A cég elsősorban Miskolcon van jelen, és széles körű szolgáltatásokat nyújt mind az új, mind a használt autók területén.