Feladatok

  • a szerviz munkafelvételi folyamatainak kezelése, a hozzá tartozó adminisztráció elvégzése,
  • a területhez tartozó dokumentumok rögzítése, feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben,
  • árajánlatok készítése,
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • előjegyzések kezelése, készítése,
  • munkaszervezés, a munkák elosztása a szervízben dolgozó kollégák között,
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése,
  • időpont – és adategyeztetések.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • ’B’ kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • kimagasló problémamegoldó képesség,
  • magas fokú kreativitás,
  • ügyfélközpontú, nyitott személyiség,
  • precizitás.

Előnyt jelent

  • autóipari végzettség,
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (fix alapbér, teljesítménybér, cafeteria),
  • változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • megbízható cégcsoporti háttér,
  • modern munkakörnyezet,
  • családias, fiatalos légkör.

Céginformáció

A Dunántúl piacvezető Ford-márkakereskedése az Autó-Nexus Kft munkatársat keres veszprémi telephelyére SZERVIZ MUNKAFELVEVŐ munkakörbe.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.