KPMG HUNGÁRIA KFT.

Szervezetfejlesztési gyakornok

Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • prezentációk és képzési anyagok elkészítésében,
  • workshopok és más képzési programok előkészítésében és utánkövetésében,
  • a szervezetfejlesztési programokhoz kapcsolódó riportok, kimutatások elkészítésében,
  • külsős partnerekkel való kapcsolattartásban: szerződéskészítés, adminisztráció és számlázás,
  • az értékelési rendszerhez kapcsolódó fejlesztési és adminisztratív feladatokban.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • folyamatban lévő tanulmányokkal rendelkezel felsőfokú gazdasági képzésen,
  • tanulmányaid mellett minimum heti 30 órát tudsz vállalni,
  • pontosság és precizitás jellemez,
  • a pörgős mindennapok során az adminisztratív feladatokat is kedveled,
  • jól boldogulsz az Excellel, nem okoz nehézséget a táblázatok és adatbázisok kezelése, ismered az alapvető excel képleteket és tudod mi az a pivot tábla,
  • képes vagy a megadott információkból és adatokból jól strukturált prezentációt készíteni,
  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudással rendelkezel,
  • olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Mit ajánlunk számodra?

  • tervezhető és igény szerint ütemezhető munkaórák,
  • vállalati oldalról fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség szervezetfejlesztés és tehetségmenedzsment területeken,
  • kötelező szakmai gyakorlat igazolása,
  • szakdolgozathoz kapcsolódó lehetséges konzulensi támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.
Cégnév: KPMG Global Services Hungary Kft.