Menton Jobs

Szerszámtervező mérnök Debrecen

Repülőgép alkatrész gyártással foglalkozó, kiemelt partnerünk, most TERVEZŐ MÉRNÖKÖT keres! Jelentkezz ha a tervezés szerelmese vagy, és egy modern, work-life balance értéket közvetítő vállalatnál szeretnél, hosszútávon dolgozni.

Feladatok, amikben számítunk Rád:

• Szerszám tervezés a rendelkezésre álló vevői és belső előírások szerint

• A szerszámok tervezése és ellenőrzése a vonatkozó specifikációknak és irányelveknek megfelelően, a kész tervrajzok jóváhagyása és jóváhagyatása
• A tervezés folyamán a gazdaságossági, minőségbiztosítási, gyártási, logisztikai, biztonsági szempontok szem előtt tartása a vevői, illetve a piaci igényeknek megfelelően
• Tervezési folyamat hatékonyságának fejlesztése
• Az adott projekt során szoros együttműködés a folyamatban résztvevő társterületekkel (német és magyar egyaránt)
• A legújabb szakmai trendek, innovációk folyamatos követése, új ismeretek és szakértelem megszerzése új megoldások és eljárások kifejlesztéséhez
• A vonatkozó dokumentáció elkészítése és karbantartása, valamint a proaktív részvétel a javítások során (javítások kezdeményezése)
• A konstrukciók vonatkozó rendszerekben történő dokumentálása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

• Gépészmérnök vagy egyéb műszaki végzettség
• Angol vagy német középszintű aktív nyelvtudás szóban és írásban
• Évente 1-2 külföldi utazás Hamburg, vagy a Drezda-anyaválalalt telephelyére
• Min. 2 év releváns tervezői tapasztalat és/vagy az NDS típusú szerszámok jóváhagyásában szerzett tapasztalat

• AutoCAD alkalmazásában szerzett tapasztalat

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

• Catia program ismerete

• Német és angol nyelvtudás együttes megléte és alkalmazása

• Interkultúrális projektmunkákban való részvétel, együttműködés

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Tapasztalat alapján egyéni bérajánlat
  • Teljesítmény bónusz
  • Hűségbónusz
  • Br. 30.000 Ft cafeteria/hó, SZÉP-kártya formájában
  • Utazási költségtérítés
  • Home office lehetőség maximum 2-3 nap próbaidőt követően
  • Angol vagy német nyelvű kiscsoportos nyelvtanulási lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.