Feladatok

Préseléshez, forgácsoláshoz, hegesztéshez használt szerszámok, készülékek tervezése
Meglévő készülékek javítása, fejlesztése
Gyártás támogatása, az előállításhoz szükséges dokumentációk elkészítése
Készülékek karbantartása, karbantartási tervek kidolgozása
Készülék karbantartás támogatása, karbantartási tervek kidolgozása
Készülékbeszerzések nyomon követése
Új termékek bevezetésének támogatása (készülék beruházások tervezése)
CAD-CAM rendszerek ismerete, alkalmazása
Gyártás során felmerülő minőségi problémák elhárításában való aktív részvétel

Elvárások

Szakirányú felsőfokú végzettség
Forgácsolási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
CAD-CAM programok ismerete(pl. Inventor, SolidWorks)
Önálló, precíz munkavégzés
Megbízhatóság
Terhelhetőség

Előnyt jelent

Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
Német és/vagy angol nyelvtudás

A "Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével.
Cégnév: Gasztrometál Zrt.