Feladatok

  • fröccsöntő szerszámok szakszerű karbantartása (szétszerelés, alkatrész tisztítás, összeszerelés)
  • szerszámok javítása (alkatrész csere, beépítés, forrócsatorna rendszerek javítása)
  • elvégzett munkák dokumentálása

Elvárások

  • szerszámkészítő szakképesítés
  • minimum 3 év szakami tapasztalat (fröccsöntői szerszámokkal)
  • emelőgép jogosítvány (targonca és daru)
  • egyetemes marógépkezelés, esztergagépkezelés
  • igényes munkavégzés, rendtartó magatartás
  • rugalmasság, szükség esetén túlóra vállalása
  • 2 műszak vállalása (heti 40 óra)
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • lézerhegesztési tapasztalat
  • síkköszörűgép kezelésének ismerete
  • SAP jártasság
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bér
  • teljesítmény bónusz
  • INGYENES szállás
  • ingyenes céges járat
  • hűségbónusz
  • tiszta környezet
  • fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

Győr közeli autóipari Partnercégünkhöz keresünk tapasztalat Szerszámkészítő kollégát, fröccsöntő területre.

Cégnév: HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.