Feladatok

Kivitelezési feladatok irányítása és abban való részleges részvétel
Terv szerinti, folyamatos, kiváló minőségű munkavégzés kontrollálása
Kivitelezés közben felmerülő szakmai kihívások megoldása
Napi riportolás a projektvezető felé az elvégzett munkákról
Az elkészült munkák állapotának megóvása
Esetleges javítások elvégzése, újra dokumentálás
Folyamatos visszajelzés alvállalkozók munkájának minőségéről

Elvárások

Villamosipari végzettség, érettségi (nem feltétel)
Alap szakipari munkák ismerete és abban való gyakorlat
Alapvető készségek a kézi szerszámok és kisgépek használatában
1-3 éves helyszíni, kivitelezési tapasztalat
Hajlandóság a dokumentálásra
Műszaki rajz olvasási gyakorlat

Előnyt jelent

Ha rendelkezel emelőgép kezelői vizsgával
Ha otthonosan mozogsz a gyengeáram világában,
Ha jó a kommunikációs képességed,
Ha szereted a pörgős, változatos feladatokat,
Ha a felelősség inkább motivál, mint elrettent,
Ha fiatalos, lendületes csapatra vágysz.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér - növekvő magyar vállalkozás
Szakmai kihívás, gyakorlott kollégák által biztosított szakmai támogatás
Fiatalos, lendületes csapat
Képzési lehetőségek

Céginformáció

Az I-Solution Kft. az integrált gyengeáramú megoldások specialistája. Teljes körű szolgáltatást nyújtunk a tervezéstől a kivitelezésen át az üzemeltetésig. Az elénk tárt kihívásoknak gyorsaságunk, egyediségük és precizitásunk segítségével tudtunk megfelelni. Legfontosabb célkitűzésünk, hogy kiemelkedő színvonalú szolgáltatásaink révén az IT és biztonságtechnikai piac hosszú távú, megbízható szereplőjévé váljunk. Ennek érdekében elsődleges hangsúlyt fektetünk arra, hogy magasan kvalifikált, nagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársakat, alvállalkozókat foglalkoztassunk. Küldetésünk, hogy könnyen működtethető, átlátható és fenntartható, korszerű gyengeáramú rendszerek létrehozásával segítsünk környezetünknek biztonságos, kényelmes és kiegyensúlyozott életet élni.

Amennyiben el tudod képzelni, hogy ebben a munkakörben sikeres legyél, akkor a "JELENTKEZEM"  gombra kattintás után, kérjük csatold az önéletrajzodat, a bérigényed megjelölésével.