MOL Petrolkémia Zrt.

Készen állsz arra, hogy szakértelmeddel támogasd működésünket? Szívesen veszel részt villamos fejlesztési projektekben?

Akkor csatlakozz a MOL Petrolkémia csapatához mint,

Szenior villamosmérnök

A pozícióhoz tartozó feladatok

  • Rekonstrukciós, hálózatfejlesztési projektek előkészítése
  • A fejlesztési, felújítási, beruházási projektekben szakmérnöki tevékenység ellátása
  • Stratégiai fejlesztési terv készítése és aktualizálása a mindenkori és hosszú távú energia ellátás biztosítása érdekében.
  • Üzemzavarok, rendkívüli üzemviteli helyzetek kivizsgálásában való részvétel.
  • Hatékonyságjavító intézkedések végrehajtása, a kulcs teljesítmény mutatóknak való megfelelés érdekében.
  • A különböző egyedi (fejlesztési és működésfenntartó) projektek műszaki tartalmára vonatkozóan javaslatot teszel és dolgozol ki, és szükség szerint ellenőrzöd az üzembe helyezési munkákat.
  • Szakhatósági kapcsolattartás.
  • Technológiai és kezelési utasítások naprakész állapotban tartása

A pozíció betöltéséhez szükséges

  • Villamosmérnök végzettség (erősáram)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Középhaladó angol
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny: Robbanásbiztos villamos berendezések műszaki irányítói képesítés

Amit Mi kínálunk:

  • Lehetőség Magyarország első számú munkáltatójánál dolgozni
  • Fejlődési lehetőség
  • Széleskörű juttatási csomag
    • Évi 800.000 Ft cafetéria keretösszeg
    • 13. havi Karácsonyi jutalom
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt.
  • Egészségbiztosítás: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzést.
  • Wellbeing juttatások: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben
  • Kiemelt összegű bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök