Feladatok

  • A munkavállalók toborzási és kiválasztási folyamatának biztosítása;
  • Hatékony toborzás-kiválasztási módszerek, irányelvek, valamint eljárások kidolgozása és
    végrehajtása a legmegfelelőbb jelöltek megtalálása és megnyerése érdekében, a felvételi határidők betartásával;
  • A toborzási csatornák feltárása, kapcsolatfelvétel a potenciális jelöltekkel, jelentkezések kezelése;
  • A munkaerő-felvételi tevékenység során a jelölt-kiválasztási folyamat a munkáltatói márkához való igazítása;
  • A munkaerő-felvételi folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • A toborzási adatok monitorozása és az ezekről készülő riportok folyamatos biztosítása;
  • A vezetők támogatása az interjúztatási technikákat illetően és értékelési módszerekkel kapcsolatban;
  • A munkakörök éves létszámtervének nyomon követése a szükséges állomány folyamatos toborzása;
  • Tehetségbázisok kiépítése a várható fizikai munkaörök betöltésére;
  • A vállalat különböző rendezvényeken történő képviselete.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség humánerőforrás-menedzsment, szervezetpszichológia, üzleti adminisztráció vagy egyéb kapcsolódó területen;
  • Minimum 5 év munkatapasztalat toborzás-kiválasztási munkakörben, nagy volumenű, fizikai munkaerő toborzásban;
  • Releváns toborzási területeken szerzett tapasztalat, közösségi hálózatok, nonprofit szervezetek, szakmai oldalak és önéletrajzi adatbázisok ismerete;
  • Jelöltkezelő rendszerek (ATS) és egyéb HR-adatbázisok, szoftverek ismerete;
  • Jártasság adatvédelmi jogszabályok területén;
  • Microsoft Office alkalmazások rutinszerű ismerete;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt.

Előnyt jelent

  • SAP Success Factors ismerete;
  • Zöldmezős beruházások keretében szerzett toborzói tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A CATL Debrecenben építi meg második európai akkumulátorgyárát. A debreceni Déli Ipari
Parkban három fázisban, összesen 221 hektáron megvalósuló beruházás lehetővé teszi, hogy a vállalat jobban kiszolgálja az európai piaci igényeket, fejlessze nemzetközi termelési
hálózatát, valamint elősegítse az e-mobilitás terjedését és az energiaátmenet
megvalósulását Európában.