Szenior L2 / L3 Infrastruktúra Támogató Munkatárs

Pest megye

Feladatok

  • Feladatos lesz L2/L3 támogatás biztosítása Unix/Linux környezetben, a rendszerek folyamatos felügyelete, hibaelhárítás, stabil és biztonságos működés biztosítása.
  • Incidenseket kezelsz majd – minimalizálod a leállásokat, és biztosítod az üzleti folyamatok zavartalanságát.
  • Változásokat menedzselsz, frissítésekkel, konfigurációk módosításaival és új szoftvereket implementálásával foglalkozol majd.
  • Komplex technikai problémákat fogsz megoldani, különösen a Linux és Unix környezetekben, beleértve az adatbázisok és a hálózati rendszerek működését is.

Elvárások

  • Mély Unix/Linux rendszergazdai ismeretek (különösen Red Hat OS)
  • Jártasság Shell/Bash scriptelésben
  • Magabiztos SQL tudás és Adatbázis adminisztrációs ismeretek
  • Hálózati protokollok ismerete
  • Tanúsítvány- és patch menedzsment tapasztalat
  • Gyakorlat SFTP, FTP, HTTPS protokollokkal
  • Tárgyakóképes angol nyelvtudás, hiszen a munka nyelve angol
  • Előny: tapasztalat telekommunikáció területen

Amit kínálunk

  • Stabil háttér egy Magyarországon több mint 20 éve működő nemzetközi nagyvállalatnál.
  • Komplex magán egészségügyi ellátás.
  • Széles körű képzési és fejlődési lehetőségek.
  • Karrierépítési lehetőség vertikálisan és horizontálisan is.
  • Változatos, barátságos munkakörnyezet pihenőkkel és teraszokkal.
  • Céges rendezvények, hobbiklubok, sporttevékenységek.
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
  • Heti 3 nap home office.

Céginformáció

Partnerünk, multinacionális vállalatként világszerte támogatja ügyfeleit üzleti, operatív és technológiai területeken. Most egy izgalmas lehetőséget kínál számodra a Szenior L2/L3 Infrastruktúra Támogatói pozícióval. Ha van tapasztalatod Linux és Unix rendszerek támogatásában vagy üzemeltetésében, és szeretnél nemzetközi csapatban dolgozni, akkor itt a helyed!