Feladatok

  • Hazai kis- és középvállalati, illetve nemzetközi ügyfeleink könyvelési feladatainak ellátása, melyhez adatrögzítői támogatást biztosítunk
  • Adó- és járulékbevallások elkészítése
  • Az adatrögzítő kolléga munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Ügyfelekkel való operatív szintű kapcsolattartás, kérésükre riportok elkészítése

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves tapasztalat számviteli területen
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés képessége
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Szakmai elhivatottság, elkötelezettség
  • Csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői képesítés előny, de nem feltétel
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Hosszú távú karrierlehetőség, stabilitás, kiszámíthatóság
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Színvonalas munkakörnyezet belvárosi irodaépületben, modern informatikai megoldások
  • Rendszeres külső és belső képzések, állandó szakmai konzultációs lehetőség a cégen belüli szakmai kompetencia- és tudásközpont igénybevételével