MBH Bank Nyrt.

Szenior jogtanácsos

AZ MBH BANK MAGYARORSZÁG EGYIK VEZETŐ BANKJA. STABIL, HAZAI BANK, AZ ORSZÁG LEGNAGYOBB FIÓKHÁLÓZATÁVAL.
Célunk, hogy ÉRTHETŐ, EMBERKÖZELI és SZERETHETŐ élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Jogi támogatás nyújtása a sztenderd jogi kiszolgálás területén (lakossági terület jogi támogatása)
  • Lakossági pénzügyi termékek, folyamatok jogi feltételeinek kidolgozása
  • Jogi támogatás fogyasztóvédelmi ügyekben, szabályzatok, szerződések jogi véleményezése, jogi állásfoglalások készítése
  • Jogi képviselet szakmai szervezetekben
  • Magyar és európai uniós jogszabályfigyelésben történő aktív részvétel, hírlevelek készítése

Milyen tudásra lesz szükséged?

  • Jogi felsőfokú végzettség
  • Jogi szakvizsga megléte
  • 3 év banki, vagy más pénzügyi intézménynél szerzett tapasztalat (előny retail termékfejlesztési terület, jogi támogatásában szerzett legalább 2 éves tapasztalat)
  • Legalább 2 éves tapasztalat a releváns magyar és európai uniós jogszabályfigyelésben, hírlevelek készítésében, ezek magas szintű ismerete
  • Minimum középfokú nyelvvizsga, tárgyalási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Hatékony folyamatszemlélet, legalább 2 éves tapasztalat folyamatszemléletű pénzügyi intézményi szabályzatok jogi véleményezésében
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktív attitűd
  • MS Office felhasználói szintű használata

Miben számíthatsz ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Adatvédelmi tisztviselő, szakértő

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MBH Bank Nyrt.