Szenior értékesítés támogató munkatárs / Sales assistant Jaguar Land Rover

Pest megye

Feladatok

A Jaguar Land Rover magyarországi márkakereskedésének értékesítési csapatában keressük
SZENIOR ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ (SALES ASSISTANT) munkatársunkat.

Tapasztalt, gépjármű értékesítéshez kapcsolódó háttértevékenységben nagy gyakorlattal rendelkező kollégát keresünk, aki a teljes támogatási folyamatot - úgymint finanszírozási ügyletek, szerződések, biztosítási- és garanciális ügyintézés - A-Z-ig önállóan képes menedzselni.

A pozíció betöltéséhez angol középfokú nyelvtudás szükséges.
  • Értékesítők munkájának támogatása, logisztikai részfeladatok ellátása
  • Finanszírozási ügyletek kezelése
  • Ajánlatkészítés, adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés bankokkal, importőrökkel, külföldi partnerekkel
  • Adatrögzítés, online oktatási modul kezelése, riportok készítése, belső adatszolgáltatás
  • Vállalatirányítási rendszerben (Salesforce) az értékesítési folyamat kontrollálása, valamint finanszírozási/banki felületek kezelése, nyomon követése
  • Értékesítési asszisztens/logisztikus/recepciós helyettesítése

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • min.5 év munkatapasztalat gépjármű értékesítéshez kapcsolódó ügyintézésben
  • középfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • erős MS Office gyakorlati ismeret (word, excel, ppt, outlook)
  • nagyfokú pontosság, precizitás
  • rendszerszemlélet
  • jó szervező készség
  • felelősségtudat, megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség
  • ápolt megjelenés, igényesség a környezetére

Előnyt jelent

- Salesforce (CRM) rendszer ismerete
- pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • teljesítmény alapú jutalom
  • cafeteria
  • céges támogatások
  • céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Egy olyan hazai tulajdonú, stabil cégcsoportban helyezkedhetsz el, amely hosszú távon, kiszámítható és felelősségteljes munkavégzést és fejlődést kínál Neked. Prémium környezetben – exkluzív autószalonjainkban található irodáinkban -, korrekt és felkészült szakmai vezetők, jó hangulatú, mégis fegyelmezett és professzionálisan működő csapatok, családias munkalégkör vár.

A Wallis British Motors Kft. az AutoWallis csoport tagja, melynek célja, hogy 2029-re a közép-kelet-európai régió meghatározó mobilitási szolgáltatója legyen.
A Jaguar Land Rovernél az a vágy vezérel bennünket, hogy olyan kategóriaelső autókkal lépjünk piacra, amelyek életre szóló élményeket nyújtanak vásárlóinknak. 2019-ben a Jaguar Land Rover 557.706 járművet értékesített 127 országban. Közel 260.000 munkavállalóval állunk kapcsolatban kiskereskedelmi hálózatunkon, beszállítóinkon és helyi vállalkozásokon keresztül. Vállalatunk brit tervező- és gyártóegységei mellett globálisan rendelkezik összeszerelőüzemekkel. Hét technológiai központunkból egy Budapesten működik.

Gyere hozzánk, csatlakozz egy kiváló csapathoz, légy része a fejlődésünknek az  AutoWallis csoporton belül, jelentkezésedhez küldd el fényképes önéletrajzodat!