Feladatok

  • Üzleti igények alapján ügyviteli, retail rendszer specifikációk írása, elkészítése
  • A rendszerek tervezésében, paraméterezésében, bevezetésében való részvétel
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok elkészítése
  • Tesztelések előkészítése, támogatása
  • Fejlesztőink felé szakmai útmutatás és ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, tárgyalásokon való részvétel
  • Határidők betartása/ betartatása
  • Egyéb, a munkához kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A vállalat által előírt feladatnyilvántartó program pontos vezetése

Elvárások

Az ideális jelentkezőnk rendelkezik:
  • Középfokú gazdasági, IT vagy kereskedelmi végzettséggel
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalattal
  • Számviteli, pénzügyi rendszer ismerettel
  • Szakmai igényességgel az elvégzett munkához
  • Informatikai eszközök ismeretével
  • Műszaki beállítottságú személyiséggel
  • Kereskedelmi/retail szektor ismerettel
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel
  • Ügyfélközpontú, eredményorientált attitűddel
  • Önálló munkavégzési hajlandósággal
  • Komplex gondolkodásmóddal
  • Haladó MS office tudással ill. tapasztalattal a pivot táblák készítésében

Előnyt jelent

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B típusú jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Amit kínálunk

  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Változatos, izgalmas szakmai projektekben vehetsz részt
  • Folyamatosan az innovációra törekszünk, megmutatjuk a kereskedelem jövőjét építő megoldásokat
  • Családias hangulatú, jól felszerelt irodai környezetben dolgozhatsz
  • A munkához céges telefont és laptopot biztosítunk
  • Jó hangulatú csapatépítő programokon vehetsz részt

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

1993-ban alapítottuk a Laurel Kft-t, mely jelenleg Magyarország legnagyobb kiskereskedelemre szakosodott informatikai cége. Kettő telephelyen (Székesfehérvár és Budapest), 15 szervizponton 150 főt foglalkoztatunk. Az általunk fejlesztett rendszerek 9 országban működnek Európa szerte. Főbb ügyfeleink a teljesség igénye nélkül: Coop, Decathlon, Praktiker, CBA, Reál, OMV, Orlen, Extreme Digital, eMag, Ecofamily.
Az új kolléga csatlakozásával célunk a saját fejlesztésű termékünk innovatív továbbfejlesztése, minél több ügyfélhez történő eljuttatása, a termék életciklusának növelése.
Leendő kollégánkat, budapesti (XI. kerületi) irodánkba keressük.