Feladatok

​​​​​​Közreműködhetsz kelet-magyarországi beruházásaink projekt-előkészítési, tervezési és megvalósítási munkájában:
  • a projektben résztvevő generálkivitelezők helyszíni koordinációja és számonkérése
  • a magasépítési projekt magasépítési szakág műszaki ellenőrzése
  • műszaki tartalmak folyamatos ellenőrzése, javaslatok tétele nem megfelelőségek kezelésére, hibajavításokra
  • kapcsolat tartása a megrendelővel, szakági kollégákkal, kivitelezőkkel
  • kivitelezés közbeni műszaki változások szakmai- és költségkontrollja
  • megbeszélések, szakági koordinációkon való részvétel, azok dokumentálása
  • részvétel műszaki kérdések megoldásában

Elvárások

  • építész- vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • érvényes vagy rövid határidővel megszerezhető műszaki ellenőri jogosultság
  • 10+ év lebonyolítói, műszaki ellenőri vagy építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • ipari projektben és/vagy generálkivitelezésben szerezett tapasztalat
  • MS Project vagy hasonló projekt menedzsmentet támogató szoftver(ek) ismerete

Amit kínálunk

  • professzionális mérnöki környezet
  • versenyképes jövedelem
  • egyéb béren kívüli juttatások:
    • cafetéria
    • magánegészségügyi szolgáltatás (éves szűrővizsgálattal)
  • bónusz
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • szakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzések
  • barátságos, támogató kollégák
  • vállalati rendezvények, csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai  és nemzetközi piacon. Számos nagy projekt előkészítését és végrehajtását nyertük el a kelet-magyarországi régióban, melynek eredményeképpen 2022-ben létrehoztunk debreceni központtal helyi irodánkat.

A "jelentkezem" gombra kattintást követően várjuk a magyar vagy angol nyelvű önéletrajzot.