Feladatok

  • hatósági engedélyek (MEKH működési engedélyek, kiszervezési engedélyek) kérelmi dokumentációjának előkészítése, jóváhagyási eljárások lefolytatásában érdekképviselet biztosítása
  • hatósági ellenőrzések során a belső felkészülés biztosítása, támogatása, az ellenőrzések lebonyolítása
  • a társaság rendszeres és ad hoc adatszolgáltatási kötelezettségeinek teljesítése a MEKH, illeve a tulajdonosok felé
  • a társasághoz érkező adatigénylések során az egységes adatszolgáltatás biztosítása
  • társszolgáltatói kapcsolattartás támogatása, segítségnyújtás az átadott/átvett víz, átadott/átvett szennyvíz szerződéses kapcsolatainak és ügyviteli feladatainak biztosításában

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiváló kommunikációs és tárgyalóképesség szóban és írásban egyaránt
  • analitikus gondolkodás, elemzőkészség
  • nagyfokú precizitás, alaposság, több feladat párhuzamosan futó koordinációja
  • önállóság, megbízhatóság, határidők betartása

Előnyt jelent

  • angolul is jól tudsz kommunikálni
  • jogi, mérnöki vagy gazdasági diplomával rendelkezel

Amit kínálunk

  • folyamatosan tudsz fejlődni, nálunk mindig új kihívások várnak Rád, és ezért támogatunk különféle képzési lehetőségekkel is
  • rugalmas munkarendben végezheted a munkádat, a betanulás után akár heti 2-3 napon távmunkában is
  • a magánélet és a munka nálunk tényleg egyensúlyban van
  • kapsz plusz kettő nap szabadságot is évente
  • számos béren kívüli juttatással várunk, többek között kafetériával, rezsitámogatással és teljesítményprémiummal
  • sporttelepeinken számos sportot űzhetsz, mint például teke, tenisz, úszás, tollas és squash
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását kamatmentes lakáskölcsönnel támogatjuk
  • fürdő,- és állatkerti belépőket is biztosítunk
  • van saját vízműves üdülőnk a Balatonnál és Hajdúszoboszlón is
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából

Munkaszerződés típusa: határozott idejű (első alkalommal 12 hónap, hosszabbítási lehetőséggel)

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182. és heti 2-3 napon távmunka

Céginformáció

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese szenior elemző pozícióban!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!