Az OTP Bank Nyrt.

Szenior bankcsoporti audit tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Ami a Te feladatod:

  • Az OTP külföldi és belföldi csoporttagjainál belső ellenőri vizsgálatok végzése, esetenként operatív irányítása
  • Megállapítások és javaslatok megfogalmazása és jelentésbe történő foglalása
  • A kialakított intézkedési tervek végrehajtásának nyomon követése
  • Részvétel belső projektekben, munkacsoportokban
  • Eseti jelleggel csoporttagi informatikai belső ellenőrzési tevékenység felügyelete
  • Informatikai belső szabályzatok és döntés előkészítő anyagok véleményezése
  • Részvétel beszámolók összeállításában, csoportszintű belső ellenőrzési módszertanok kidolgozásában és karbantartásában

Amire számítunk Tőled:

  • Jogi vagy közgazdasági egyetemi végzettség
  • Hitelintézeti szektor és banki rendszerek általános ismerete
  • Hitelintézeti compliance, pénzmosás és terrorizmus finanszírozás megelőzés, vagy hitelintézeti szanálás folyamatainak ismerete, ellenőrzési gyakorlata
  • Elemzői, analitikai és problémamegoldó készség
  • Aktív szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Kiváló szóbeli és írás készség
  • Együttműködési és csapatmunka készség

Előnyt jelenthet Számodra:

  • Szankciós, embargós, valamint pénzmosás megelőzési folyamatok és ellenőrzési trendek ismerete,
  • CIA (Certified Internal Auditor) és/vagy CAMS (Certified Anti-Money Laundering Specialist) tanúsítvány
  • Banki folyamatok ismerete
  • Belső ellenőrzési gyakorlat
  • További nyelvismeret

Amit nyújtunk Neked:

  • Nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Bankon belüli és külső szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő, széleskörű juttatási csomagot
  • Stabil munkalehetőséget professzionális környezetben
  • Támogató, jó hangulatú munkahelyi légkört

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Bankjog, Pénzügyi szektor
Cégnév: OTP Bank Nyrt.