Harman Becker Kft.

Szenior automatizálási mérnök

Feladatok:

  • PLC és safety program létrehozása és validálása gyártó berendezésekre
  • Gyártó berendezés I/O bekötéseinek ellenőrzése – beállítása, felprogramozása
  • Gyártó berendezés duplikálása esetén árajánlatok bekérése, rendelés, rendelések felkövetése és beérkeztetés ütemezése
  • Építési projektek koordinálása
  • Gépdokumentáció releváns részének elkészítése
  • Sistema riport generálás- validálás
  • Gépbiztonságot érintő mérések – utánfutás vizsgálat
  • Részvétel a fejlesztési projektekben
  • Részvétel az Ipar 4.0 projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök vagy mérnökinformatikus végzettség);
  • Hasonló területen szerzett 3-4 év tapasztalat (gépgyártás)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • PLC programozási ismeret (TwinCAT)
  • Kapcsolási rajzok olvasása (Eplan)

Előny:

  • FunctionalSafety ismerettel
  • Pneumatika alapismerettel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás