Feladatok:

  • Személyes ügyfélszolgálatra érkezők kiszolgálása és a kapcsolódó adminisztráció ellátása

  • Írásos megkeresésekre válaszok összeállítása

  • Új szerződések megkötése, módosítási és megszüntetési igények kezelése.

  • Fogyasztásméréssel, mérőkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása.

  • Ügyfélbefizetések (POS) terminál kezelése.

  • Számlázással kapcsolatos kérdések megválaszolása.

  • Kényelmi szolgáltatások ajánlása.

  • Telefonos megkeresések kezelése, az elektronikus dokumentumkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség- Érettségi

  • Ügyfélközpontúság

  • Együttműködés

  • Jó Kommunikáció készség

  • Empátia

  • Konfliktuskezelés

Amit kínálunk:

  • Alapbér + béren kívüli juttatási csomagok:

    - Cafeteria
    - egészségbiztosítás
    - önkéntes nyugdíjpénztári- és egészségpénztári hozzájárulás
    - kockázati élet- és balesetbiztosítás

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Lénárt Nikoletta