Feladatok:

• Személyes ügyfélszolgálatra érkezők kiszolgálása és a kapcsolódó adminisztráció ellátása

• Egyedi igények teljes körű megoldása

• Új szerződések megkötése, módosítási és megszüntetési igények kezelése

• Fogyasztásméréssel, mérőkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása

• Ügyfélbefizetések és POS terminál kezelése

• Számlázással kapcsolatos kérdések megválaszolása • Írásos megkeresésekre válaszok összeállítása

• Kényelmi szolgáltatások ajánlása

• Telefonos megkeresések kezelése, az elektronikus dokumentumkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

• Legalább középfokú végzettséggel, érettségivel rendelkezel

• Empatikus vagy, minden helyzetben megtalálod az ügyfél számára legjobb megoldást

• Gyorsan tudsz új információkat megtanulni és alkalmazni

• Türelemmel tudod kezelni a párhuzamosan folyó feladatokat

• Rendelkezel ügyfélszolgálati, ügyfélkapcsolati tapasztalattal

• Használtál korábban összetett számítógépes vagy vállalatirányítási rendszereket

• Nyitott vagy az újdonságokra, nem félsz a kihívásoktól, új rendszerek megtanulásától és alkalmazásától

• Nem bánod, ha öt hétköznapos munkaidőd az ügyfélszolgálat nyitvatartásához igazodik, ami heti négy szabad délutánt jelent

• Vállalod, hogy munkaerő-kölcsönzés keretén belül leszel foglalkoztatva

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Teljesítmény alapú bónusz

  • Cafeteria (éves szinten br. 500 000 Ft )

  • Fizetett pótszabadság

  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás

  • Magán egészségügyi szolgáltatás

  • Teljes körű szakmai támogatás és képzés

Egyéb információ az állásról:

Miért jó nálunk dolgozni?

• Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz

• Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is

• Mert alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomagot kínálunk (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)

• Mert elismerjük és díjazzuk a teljesítményedet (motivációs bér)

• Mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra

• Mert irodánk könnyen megközelíthető helyen van

• Mert kedvezményes üdülési, sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szócska Emese