Civil Biztonsági Szolgálat Zrt.

Személy-, és vagyonőr (Pécs)

Feladataid lesznek:

  • Feladatok amelyekben számítunk Rád:
  • vagyonvédelmi feladatok ellátása,
  • az objektumba érkezők be-/kiléptetése (gyalogos, illetve teher-, és személyautóval érkezők), csomagtér-, illetve utastér ellenőrzése,
  • belépőkártyák és belépési jogosultságok ellenőrzése/kezelése,
  • a munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása,
  • beléptető rendszerek kezelése, ismeretének elsajátítása.

Amit mi kínálunk:

  • 24 órás szolgálati beosztás,
  • az alapfizetés mellé minőségi pótlék lehetősége,
  • éves cafatéira juttatás Szép-kártyára,
  • élet-, és balesetbiztosítás, melyet minden alkalmazottunkra megkötünk a belépés napjától számítva,
  • korszerű és minőségi munkaruházatot biztosítunk,
  • hosszú távú együttműködési lehetőség,
  • elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben,

Amit kérünk:

  • legalább 1-3 év munkatapasztalat,
  • személy-, és vagyonőri képesítés,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • jó fizikai állóképesség,
  • számítógépes alapismeretek (excel, word),
  • megbízható, pontos munkavégzés,
  • magabiztos fellépés,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ápolt, igényes megjelenés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
Cégnév: Civil Biztonsági Szolgálat Zrt.