Feladatok

II.kerület Kereskedelmi központbjában keresünk kizárólag érvényes papírokkal (vagyonőri és tanusítvány megléte szükséges) rendelkező főállású személy-és vagyonőr munkatársakat.

Elvárások

Magára és környezetére igényes megjelenés, rugalmasság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség,  megfelelő egészségi állapot, allóképesség. Érvényes plasztikkártya, tanúsítvány, vagy friss OKJ végzettség.

Előnyt jelent

Több éves tapasztalat, ha nincs akkor biztosítjuk  a betanulást.

Céginformáció

Megfelelő bérezés, szabad hétvégék, stabil jövedelembevétel, jogtisztán bejelentett 12 órás munkabér.

Fényképes önéletrajzát várjuk a megadott email címre.

Cégnév: Gross Clinsec Kft.