Feladatok

Műszaki tervek és leírások áttanulmányozása;
Ventillátor, hűtő- és klímaberendezések, hősugárzók telepítése, karbantartása, szerelése

Elvárások

- Szakmai tapasztalat, min. 5 év
- "B"- kategóriás jogosítvány
- Problémamegoldó képesség
- Pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

- Hűtő- és légtechnikai végzettség
- Épületgépész technikus végzettség
- Nyitottság új technológiák vagy munkafolyamatok elsajátítására

Amit kínálunk

Barátságos csapat. Teljesmunkaidős foglalkoztatás. Hosszútávú munkalehetőség. Fejlődési lehetőség. Stabil háttér. Munkahelyi balesetbiztosítás. Munkavégzés kizárólag hétköznap. Prémiumok.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Sok éve működő épületgépészeti és hűtéstechnikai kivitelezéssel foglalkozó cég vagyunk. Stabil, dinamikus fejlődés jellemez bennünket. Lakossági, közületi és ipari kivitelezéseket végzünk, legtöbbször Szegeden, időnként vidéken.

Kérjük, hogy a jelentkezés gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: VS Klíma Kft.