Feladatok

  • a számvitelhez kapcsolódó hatályos törvények, rendeletek, utasítások betartása mellett az egyetemi számlarendnek megfelelően a gazdasági események könyvelése
  • egyeztetési feladatok végrehajtása
  • kimutatások, analitikák, adatszolgáltatások készítése
  • a munkaterületét érintő külső és belső ellenőrzést végzők tájékoztatása
  • kapcsolattartás az Egyetem szervezeti egységeivel

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség
  • Ms Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • kitűnő kommunikációs képesség
  • önálló és pontos munkavégzés
  • jó szervező és problémamegoldó képesség
  • felelősségtudat, csapatmunka, rugalmasság

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás
  • cafeteria (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség)
  • nagy múltú Egyetem, stabil munkahely
  • kellemes munkakörnyezet a belvárosban kiváló tömegközlekedési lehetőséggel
  • irodai munkarend, péntek 14:00ig
  • szakmai fejlődési lehetőség

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 12 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • szakmai önéletrajz
  • nyilatkozat hozzájárulásról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és a pályáztató Szervezeti és Működési Szabályzatában meghatalmazottak megismerhessék