Feladatok

  • Utazó szobák teljes körű takarítása,
  • Textíliák cseréje,
  • Maradó, benntlakó szobák tiszítása
  • Közösségi terek, lift takarítása

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Udvariasság, vendégközpontúság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • 8 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • 4 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Étkezés biztosítása

Céginformáció

Cégcsoportunk 2023. tavaszán megnyitotta a Hotel Foldana 4 csillagos szállodát, amely 26 szobával és jelenleg 10 apartmannal rendelkezik.

Fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, pozíció megjelölésével.
Cégnév: Hotel Foldana