Feladatok

Inárcson lévő Panziónkba Recepciós kollégát keresünk, szükség esetén szálláslehetőséggel.
Nappali vagy éjszakai műszakra lehet jelentkezni.
Nappalos kollégáink 7:00-19:00-ig, éjszakás kollégáink 19:00-7:00-ig dolgoznak, mindketten átlag havi 15 napot.

Feladatok
  • vendégek érkeztetése, utaztatása, recepción történő fogadása
  • szobák tisztaságának ellenőrzése
  • felmerülő vendég kérdések, problémák kezelése,
  • beszámolók készítése a vezetőség felé
  • a vendégek itt tartózkodása alatti segítségnyújtás, kapcsolattartás és koordináció a különböző részlegek között
  •  házipénztár vezetése, számlázás, előterhelés, számlafizettetés, napzárás, elszámolások végzése
  • foglalások kezelése, ügyfél kommunikáció a különböző csatornákon keresztül, telefonos és e-mail megkeresések megválaszolása
  • munkavégzés váltott műszakban, beosztás szerint
  • a vendégelégedettség nyomon követése, és a magas szintű vendégélmény biztosítása

Elvárások

Számítógépes ismeretek
Precíz, pontos munkavégzés
Kedves személyiség, jó ügyfélkezelés
Vendégközpontú gondolkodás
POS terminál és számlázási ismeretek

Előnyt jelent

Angol vagy német nyelvtudás
Szállodaipari tapasztalat

Amit kínálunk

Szükség esetén szállás
Változatos munkakör
Személyzeti kávé és ebéd

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Budapest mellett, Inárcson lévő barátságos 30 szobás panzió, étteremmel, wellness részleggel, esküvő helyszínnel. 25 éve a piacon lévő családi vállalkozás, családias légkörrel.

Kérjük, a Jelentkezés gombra kattintva csatolja Önéletrajzát!