Feladatok

  • Export/import/belföldi fuvarszervezés
  • Beszerzési fuvarmegbízások feldolgozása
  • Kapcsolattartás az anyacéggel és a szállítmányozókkal
  • Szállítmánytervezés, vonatkozó adminisztratív feladatok végrehajtása SAP-ban
  • Időkapu rendszer kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középszintű német nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office, főleg Excel ismeret
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Stressztűrés, terhelhetőség
  • Csapatjátékos

Előnyt jelent

  • SAP rendszer ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Határozott idejű munkaszerződés

Munkahelyi extrák

Céginformáció

A német BPW Bergische Achsen KG szombathelyi leányvállalata, a közel 1400 főt foglalkoztató BPW-Hungária Kft. nehézfutóművek, futóműrendszerek előállításával, illetve agrárgépipari termékek tervezésével, fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő vállalatot világszínvonalú technológia és termékek jellemzik. Ezt a minőséget és elismertséget nyújtja munkavállalói számára is: komoly, szakmai igényességet követelő feladatok, változatos munka, kiemelkedő juttatási csomag, motiváló elismerési rendszer, dolgozók iránti elkötelezettség és az egészségmegőrzésben vállalt szerepe teszi vonzóvá a munkavállalók körében. Várjuk leendő munkatársunk jelentkezését az alábbi munkakörbe: