BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk idén immár 32 éves, Magyarország EU csatlakozása óta a közúti fuvarozásra koncentrál. Alapítása és folyamatos fejlődése sikeres nemzetközi együttműködés eredménye, az alapítás óta sokszorosára növekedett szervezet ma is kifejezetten családias hangulatú, a KKV-k lelkivilága jellemzi. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállítmányozási fuvarszervező

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítmányozási tevékenység – fuvarfeladatok értékesítése
  • Üzletfejlesztés szállítmányozási területen – új ügyfelek és alvállalkozók felkutatása
  • Fuvarfeladatok vállalása regionálisan szervezett formában
  • Folyamatos együttműködés a tervezéssel és egyéb társosztályokkal
  • Az operáció napi eredményességének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office Excel, Word, PPT ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Jó kezdeményező készség, kreativitás
  • Eredményszemlélet
  • Pontosság, fegyelmezettség és megbízhatóság a munkavégzés során

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés, bónusz rendszer
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapatban
  • Fejlődési lehetőségek és szakmai előrelépés
  • Modern irodai környezet és eszközpark

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Német / francia / román nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Vecsés
  • Munkaidő: teljes munkaidő
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!