Prohuman Zrt.
Partnerünk, a közel 30 éves múlttal rendelkező, dinamikusan fejlődő, Közép-Kelet európai holding tagjaként nemzetközi szállítmányozási szolgáltatásokat nyújtó, közel 3 milliárdos árbevétellel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar leányvállalata keres hazai csapatának bővítéséhez 1 fő szállítmányozási csoportvezető munkatársat, gyáli munkavégzéssel.

Szállítmányozási csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi közúti szállítások szervezése rész- és komplett rakományos forgalomban
  • A teljes szállítmányozási folyamat felügyelete, szállítmányozási ügyintézők munkájának szakmai koordinációja, szakmai prioritások meghatározása, minőségi ügyfélkiszolgálás és kifogástalan ügyfélélmény biztosítása
  • Rendszeres és aktív kapcsolattartás megbízókkal és alvállalkozókkal egyaránt
  • Munkatársak szakmai mentorálása, fejlesztése és értékelése
  • Munkakörhöz kapcsolódó egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • Társosztályok munkájának hatékony támogatása
  • Fuvarfeladatok során felmerülő problémák kezelése
  • Ügyfélszerzés, kereskedelmi kapcsolatok bővítése
  • Kalkulációk, árajánlatok készítése
  • Esetleges reklamációk és kárügyek kezelése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalatod van a nemzetközi közúti szállítmányozásban
  • Könnyen és magabiztosan alakítasz kapcsolatokat
  • Átgondoltan, udvariasan és határozottan kommunikálsz munkatársakkal, megbízókkal és alvállalkozókkal egyaránt
  • Az angol nyelvet társalgási szinten használod írásban és szóban egyaránt
  • Rugalmasan kezeled a szakma naponta változó kihívásait
  • Rutinosan használod a MS Office programokat, különösen az Excelt
  • Munkádat pontosan, igényesen és megbízhatóan végzed el
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha van kapcsolati hálód fuvarozókkal és ügyfelekkel
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Felsőfokú, szakirányú (logisztikai) végzettség
  • Azonnali munkakezdés
  • Minimumot meghaladó szakmai életúttal rendelkezel
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Vállalati bónusz
  • Cafeteria
  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!
    Cégnév: Prohuman Kft.