GI Group Hungary Kft

Szállítási ügyintéző

Az építőiparban magasan elismert partnercégünk az alábbi pozícióba keresi új munkatársát kőszegi telephelyére: SZÁLLÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyári ki-és beszállítások adminisztrációjának teljes körű lebonyolítása (SAP, Webshop)
  • Rakodási jegy alapján szállítólevél kiállítása SAP-ban
  • EKÁER bejelentések és a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Alap-, adalék- , üzem- és csomagolóanyagok bevételezése
  • Raklap jóváírások, anyagkivétek rögzítése SAP-ban
  • Részvétel a leltározási folyamatban, készletellenőrzés
  • Export-import ügyintézéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi társosztályokkal

Egyéb információk:

  • Műszakrend: H-P (06:00-14:20; 08:40-17:00) - heti váltásban
  • Munkavégzés helye: Kőszeg

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel;
  • Magabiztosan használod a számítógépes rendszereket;
  • Jó kommunikációs és szervezési készséged van;
  • Precíz, alapos munkavégzés jellemez.

Előny, ha:

  • Rendelkezel SAP és építőanyag-ipari ismeretekkel;
  • Angol nyelvtudással;
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben építőipari cégnél.

Amit kínálunk:

  • Méltányos alapbért;
  • Cafeteriát, prémiumot és 13. havi bérezést;
  • Utazás költségtérítést (gépjárművel való bejárás esetén nettó 30 Ft/km vagy a bérleted 100%-a);
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget egy jó hangulatú munkahelyi légkörben.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: Gi Group Deutschland GmbH