MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe
A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen autóipari elektronikai termékek - hátsó LED lámpák, szenzorok, tachográf - és háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A folyamatos technológiai fejlődés biztosítása és a gyártási kapacitás bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársát keres.

Szállítás szervező

Feladatok:

  • Alapanyag, készáru és egyéb céges csomagok szállításának szervezése
  • Partnerektől árajánlatok kérése és a megfelelő kiválasztása
  • Külső raktárral, társosztályokkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Szükséges SAP könyvelések végrehajtása
  • SAP TM használata
  • Szállításokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Szállítási PO-k készítése

Elvárások:

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat (3 év)
  • SAP ismerete
  • Jó kommunikációs és szervezői készség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP TM ismerete

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal;
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket;
  • Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre;
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.