Goodwill Pharma Nyrt.

Szakorvoslátogató munkatársat keresünk cégünk készítményeinek ismertetésére!

Ha rendelkezel gyógyszerismertetői engedélyhez szükséges végzettséggel, kiemelkedő a tárgyalási készséged és sikerorientált vagy, akkor a Goodwill Pharma csapatában megtalálhatod a helyed! :)

Szakorvoslátogató

Főbb feladatok, munkák

  • A cég készítményeinek ismertetése (gyógyszerek, étrend-kiegészítők)
  • Kapcsolattartás az adott régióban dolgozó orvosokkal, gyógyszerészekkel
  • A vállalat képviselete szakmai konferenciákon
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Piaci információk gyűjtése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gyógyszerismertetői engedélyhez előírt diploma (orvos, fogorvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, orvos- és egészségtudományi képzési terület, egészségtudományi képzési ág valamely alapképzési szakán végzett személy) elvárás!
  • Orvoslátogatói tapasztalat
  • Kiemelkedő eladási-, és tárgyalási készség
  • Sikerorientált, kitartó személyiség
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képességek
  • Proaktivitás, fejlődési képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Reumatológusokkal, traumatológusokkal és ortopéd szakorvosokkal élő kapcsolatrendszer
  • Szegedi lakhely előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szolgálati személygépkocsi, telefon
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Csongrád-Csanád vármegye, Bács-Kiskun és Békés vármegye egyes kistérségei