Feladatok

  • digitális kultúra tantárgy tanítása
  • tantárgyhoz kapcsolódó projektek megvalósításában való részvétel
  • részvétel az oktatótestület és a szakmai munkaközösség munkájában
  • okleveles technikus képzésben való részvétel

Elvárások

  • egyetemi szintű informatika tanári végzettségszínvonalas munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • középfokú oktatásban szerzett tanári vagy oktatói tapasztalat
  • angol nyelv ismerete
  • Python programozási nyelv ismerete
  • webfejlesztési ismeretek: HTML, CSS
  • verziókezelő alkalmazások ismerete (pl.: Git, GitHub), csoportmunka tervező eszközök ismerete (pl.: Trello)

Amit kínálunk

  • megfelelő infrastruktúra
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kiváló munkahelyi közösség
  • jó hangulatú, támogató légkör

Céginformáció

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024.08.31.

Jelentkezéshez kérjük csatolni:

  • fényképes szakmai önéletrajzot,
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló iratok másolatát,
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez, valamint a pályázati anyagának sokszorosításához, a bírálatban résztvevő személyek által történő megismeréséhez,
  • nyilatkozatot arról, hogy eredménytelen pályázat esetén a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy pályázati anyagát a Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum másik szakképző intézménye részére munkakör betölthetősége céljából átadja,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, a pályázó ne álljon a tevékenység folytatását kizáró foglalkozástól eltiltás hatálya alatt, büntetlen előéletű és cselekvőképes legyen, ne álljanak fel vele szemben a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény 44/A. §-ában felsorolt bűncselekményekre vonatkozó kizáró körülmények,
Cégnév: BMSZC Trefort Ágoston Két Tanítási Nyelvű Technikum