Feladatok

A VITA-Sütő Kft. komáromi sütőipari üzemébe keresünk sütőipari betanított munkakörbe munkatársakat, három műszakos munkarendbe.
A feladatok közé tartozik a termékek gyártósorról történő mozgatása, csomagolása, formázása.

Elvárások

A munkakör betöltése nem  igényel szakképesítést.
8 általános iskolai végzettség elvárás.
Jó fizikai állóképesség, pontosság, kitartás szükséges.

Előnyt jelent

Sütőipari üzemben, vagy hasonló gyártási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

A VITA-Sütő Kft. magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múlttal rendelkező vállalkozás, mára Magyarország egyik legnagyobb sütőipari vállalata, amely a hagyományos technológiák mellett a legmodernebb automatizált gyártósorokon végzi a termelést. A vállalatra jellemző a hagyományok tisztelete és a biztos pénzügyi háttér.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után önéletrajz csatolásával, vagy személyesen a Komárom, Csokonai u. 12. sz. alatti telephelyen
Cégnév: VITA-Sütő Kft.