thyssenkrupp Materials Hungary Zrt.
A thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. 40 főt foglalkoztató, győri acélmegmunkáló telephelyére keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozíció betöltésére:

Supply chain team leader

Főbb feladatok, munkák:

  • Folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelése
  • Beszerzés, logisztika, gyártástervezés 7 fős irodai csapat koordinálása
  • Csapat céljainak meghatározása, értékelése
  • Mutatószámok nyomon követése
  • Aktív részvétel ártárgyalásokon
  • Készletelemzés, beszállító értékelés
  • Együttműködés társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • BSc diploma (preferáltan logisztikai/gazdasági)
  • Vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (állásinterjú két nyelven)
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervezési képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló és precíz munkavégzés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeretek
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • IATF 16949:2016 szabvány ismerete
  • Acéliparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Lean ismeretek

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi stabil vállalatnál
  • Modern, támogató környezet, változatos munkakör egy motiváló csapattal
  • Személyre szabott képzése, előrelépési lehetőség
  • Home Office lehetőség, próbaidő után, havi 4nap
  • Cafetéria
  • Sport támogatás

Munkavégzés helye: thyssenkrupp Steel Service Center
(Győr, Gerda u. 3)

A "jelentkezés" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel.