Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalat minőségbiztosítási rendszerének és folyamatainak fejlesztésében
  • A beszállítói minőségbiztosítási folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése
  • Új beszállítók kiválasztásának támogatása, potenciális beszállítók értékelése
  • Beszállítói kockázatértékelés
  • Beszállítói APQP tevékenység, alkatrészek minősítési és jóváhagyási folyamatának (PPAP) koordinációja
  • Szakértőként támogatni a beszállítói problémákat megoldását, a feltárt minőségügyi hibákra preventív és korrektív intézkedések bevezetése
  • Részvétel belső és külső auditokban
  • Változáskezelés

Elvárások

  • Legalább 3 éves beszállítói minőségbiztosítási tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (aktív szóbeli nyelvhasználat beszállítókkal és  társosztályokkal)
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki vagy minőségbiztosítási szakterületen)

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Innovatív termékkör, izgalmas szakmai projektek
  • Multinacionális, rugalmas céges kultúra
  • Részvétel minőségbiztosítási rendszer és folyamatainak továbbfejlesztésében
  • Új minőségirányítási rendszer megismerésének lehetősége
  • Kiemelkedő alapbér, cafeteria, éves bónusz, bejárási támogatás
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiváló munka-magánélet egyensúly

Céginformáció

Multinacionális, innovatív Európa szerte jelenlévő partnerünk a járműiparban (de nem a klasszikusan autóipari üzletágban) végzett fejlesztéseivel járul hozzá egy fenntarthatóbb jövőhöz. Új beszállítói minőségbiztosítási mérnök pozíciójukba olyan szakember jelentkezését várják, aki szívesen dolgozna egy kreatívabb, rugalmasabb munkakultúrában és aktívan bekapcsolódna ötleteivel a minőségügyi rendszer és folyamatok fejlesztésébe! A vállalatnál heti 2 nap Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő és kiváló munka-magánélet egyensúlya várja a leendő kollégát!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésed a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el angol nyelvű önéletrajzod! Kérdésed merült fel a jelentkezés előtt/közben? Vedd fel velem a kapcsolatot telefonon: Marton-Darai Dóra +36 70 412 2196 (Senior Lead Consultant - Quality Engineering).