A FOXCONN csoport tagjaként működő, Foxconn Industrial Internet leányvállalata a Cloud Network Technology Kft., az 1974-ben alapított tajvani óriásvállalat legfontosabb hazai képviselője. Magyarországon 2003 óta működünk. A világ legnagyobb amerikai és ázsiai elektronikai cégeinek gyártunk elektronikai berendezéseket, hálózati eszközöket és computer termékeket.

Bővítjük jelenlegi létszámunkat, ezzel igazodva a szerverek, és storage eszközök iránti, folyamatosan növekvő kereslethez.

Ezzel összhangban a Quality csapatunk létszámát is bővíteni szeretnénk, a következő munkakörbe keresünk új kollégát:

Supplier Quality Engineer

Mik lesznek a feladataid?

  • Új termék bevezetésben való aktív részvétel
  • Vevői követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Gyártási hibák gyökérokelemzésében való aktív részvétel
  • Beszállítói reklamációk kezelése, nyomonkövetése
  • Megelőző és helyesbítő intézkedések meghatározása, nyomonkövetése a beszállítók irányába
  • Jelentések készítése a menedzsment részére
  • Beszállítói auditok végzése

A mi elképzelésünk Rólad:

  • Felsőfokú elektronikai végzettséggel rendelkezel
  • Ismered az ISO 9001 Minőségirányítási rendszert
  • Képes vagy a PFMEA, G8D, CP gyakorlati alkalmazására
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalatod van
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod
  • MS Office-t felhasználói szinten ismered

Előnyt jelent:

  • Elektronikai összeszerelő iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Alkatrészgyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT gyártás ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek
  • Versenyképes cafeteria
    • évi 450.000 Ft SZÉP kártyára
    • évi 120.000 Ft Rewin kártyára történő utalás
    • Önkéntes magánnyugdíjpénztár munkáltató általi befizetése
    • Élet- és balesetbiztosítás
  • Bejárástámogatás (60 Ft/km)
  • Éves bónusz
  • Értékeljük az elkötelezettséget: a vállalatunknál eltöltött éveket senioritási pótlékkal jutalmazzuk
  • Díjazzuk a kiemelkedő teljesítményt
  • Számunkra fontos munkavállalóink kiegyensúlyozottsága, minden kollégánk ingyenesen igénybe veheti vállalati rekreációs központunkat, ahol edzőterem, jóga- és meditációs terem, valamint szauna biztosíja a teljeskörű kikapcsolódást
  • Vállalati rendezvények (Családi nap, karácsonyi party)
  • Sportrendezvényeken való ingyenes részvétel
  • Pozitív munkahelyi légkör, jó csapat
Cégnév: Cloud Network Technology Kft.