Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni? Közép-Kelet-Európa egyik piacvezető kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. kollégát keres az alábbi pozícióba:

Stratégiai beszerző

MOL LUB a MOL-csoport tagjaként kiváló minőségű kenőanyagokat és speciális vegyi termékeket fejleszt és gyárt. Innovatív megoldásainkkal és fenntarthatósági törekvéseinkkel meghatározó szereplői vagyunk a hazai és nemzetközi piacnak. Most itt az alkalom, hogy csatlakozz hozzánk és részese légy egy dinamikus és professzionális csapatnak

A stratégiai beszerző csapatunk célja, hogy az adott kategória stratégiáját megalkossuk és megvalósítsuk rövid-, közép- és hosszútávú céljainkat. A feladataink közé tartozik a piac felmérése, tenderek lebonyolítása, szerződéskötések, valamint a beszállítói menedzsment is.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Stratégiai beszerzőként, a gyártási tevékenységünkhöz kapcsolódó, egyik legfontosabb alapanyag, az alapolajok és adalékok termékcsoport E2E menedzselése beszerzési szempontból, szorosan együttműködve a társterületekkel, a termékfejlesztéssel és a termékmenedzsmenttel.
  • Az általa kezelt anyagcsoport beszerzési kategória stratégiájának kidolgozása, folyamatos, piaci változásoknak megfelelő frissítése, végrehajtása.
  • Beszerzési piackutatás, a potenciális beszállítói kör folyamatos bővítése és a naprakész piaci trendek nyomon követése, az anyagcsoportra vonatkozó tőzsdei információk ismerete, konferenciákon való részvétel.
  • A beszerzési tevékenységhez kapcsolódó tender eljárások, ajánlatkérések lebonyolítása.
  • Szerződések, szállítók piacorientált módon történő menedzselése, kapcsolattartás a kiemelt stratégiai partnerekkel.
  • Átfogó vezetői döntéselőkészítő kimutatások, riportok, összefoglalók készítése, a vállalati stratégiai beszerzési döntések meghozatalának támogatására.
  • Külső és belső stakeholder management, különös tekintettel az operatív beszerzőkkel és az ellátási lánc menedzsment tagjaival folytatott közös munkára.
  • Hatékony, asszertív kommunikációs képesség szóban és írásban.

Mit várunk tőled?

  • Felsőfokú (Bsc/ Msc) (vegyészmérnöki, olajmérnöki vagy ipari vegyészeti végzettség előny).
  • minimum 2-3 év stratégiai beszerzői tapasztalat.
  • Angol haladó írásbeli és szóbeli nyelvtudás.
  • Magabiztos MS Office ismeretek.
  • Folyamatszemlélet, precizitás és csapatmunka.

Amit nyújtunk számodra:

  • Széleskörű juttatási csomagot: éves br. 800.000 HUF cafeteria, éves bónusz,
  • Korlátlan mobil csomagot belföldön (céges flotta),
  • Medicover egészségbiztosítást: Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon exkluzív magánklinikákon és egészségügyi intézményekben, támogatva a tudatos egészségmegőrzés,
  • Wellbeing juttatásokat: Az élet 4 területén: egészségmegőrzés, pénzügyi tudatosság és tervezés, közösség és támogatások minden élethelyzetben,
  • Élet- és balesetbiztosítást a munkaviszonyod teljes időtartama alatt,
  • Lehetőséget egy dinamikusan fejlődő, egyedi termékeket és szolgáltatásokat nyújtó szervezetnél dolgozni,
  • Fejlődési lehetőséget: támogatunk abban, hogy szakmai tudásodat folyamatosan bővíthesd és új készségeket sajátíthass el.

Csatlakozz hozzánk, és alakítsuk együtt a jövőt a MOL LUB-nál! Jelentkezz most és légy része egy inspiráló és támogató munkakörnyezetnek!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
Cégnév: MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság