Stratégiai beszerzési gyakornok

Pest megye

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Feladatok:

  • A stratégiai beszerzési csapattal való együttmükődés
  • Ajánlatkérési folyamat támogatása
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Az árajánlatkéréseket kezelő csapat támogatása
  • Technikai dokumentációk letöltése a belső rendszerekből
  • Adatelemzési feladatok elvégzése
  • Adatok frissítése a vállalatirányítási rendszerekben
  • Új beszerzési folyamatok kifejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmány gazdasági vagy műszaki szakon
  • MS Office magabiztos használata
  • Min. középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Heti min. 24 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas időbeosztás
  • A munkaerőpiac által elismert és értékelt gyakorlati tapasztalat
  • Személyes és szakmai fejlődést támogató kihívások
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségek
  • Fiatalos munkakörnyezet, ahol barátokra és mentorokra találhatsz
  • Kitűnő munkakörülmények és sportolási lehetőségek (fitness terem, sportpályák, szauna), saját étterem
  • Ingyenes céges buszjáratok vagy üzemanyag térítés biztosított

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai gyakorlat (főként a beszerzésben, logisztikában, pénzügyi területen vagy termelésben)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot vagy kattints a "Jelentkezem" fülre!

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet