Feladatok:

  • Termelésben kiadott listák egyeztetése

  • Készletmozgások nyomon követése és kezelése SAP-ban

  • Termelés alapanyagigényének megrendelése a raktárból

  • SAP és egyéb belső rendszerek összehangolása készletmozgás szempontjából

  • Az esetleges rendszerek közti hibák kijavítása

  • Adatok összevetése, ellenőrzése (Excel táblákban)

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév

  • Középiskolai végzettség megléte (Előny: érettségi)

  • MS Office ismerete

  • Excel felhasználói szintű ismeretek

  • Pontos, folyamatos munkavégzés

  • Önállóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előre lépési lehetőséggel

  • Versenyképes alapbér

  • Cafeteria br. 15 000 Ft (már próbaidőtől)

  • Teljesítmény és Jelenléti bónusz

  • MEDICOVER biztosítás

  • Céges buszjáratok Üllőről és 50 km-es körzetéből

  • Személygépkocsival történő bejárás támogatása 35Ft/km

  • Túlóra lehetőség

  • Képzések, oktatások

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Üllő

  • 2 műszakos munkarend (6.00-14.00 vagy 14.00-22.00)

  • Céges buszok Üllő 50 km-es körzetéből

  • Szállást sajnos nem tudunk biztosítani

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Király Enikő Réka