Feladatok

  • Statikai tervek szakszerű elkészítése, az elvárt tervtípusnak (tanulmány, engedélyezési terv, tender terv, kiviteli terv, stb.) megfelelően, illetve a szerkesztők számára vázlatok, adatszolgáltatások elkészítése
  • Új tartószerkezetek (pl. ipari üzemek, csarnokok) statikai tervezése
  • Meglévő tartószerkezetek felülvizsgálata és rekonstrukcióinak megtervezése
  • A tervezési alapadatok beszerzése és pontosítása
  • A tervek elkészítéséhez szükséges statikai számítások elvégzése
  • Tervellenőri feladatok ellátása
  • Szükség esetén a szakterületének megfelelő tervezői művezetési feladatok ellátása
  • Szerződéskötés folyamán részvétel a műszaki kérdések véglegesítésében
  • Tervezési ajánlatok összeállításának támogatása: műszaki tartalom kidolgozása és a szükséges ráfordítások meghatározásában való közreműködés
  • Szakági Irányító Tervezőként a projekten dolgozó szakági tervezők munkájának koordinálása, és felügyelete, valamint a projekt szakterületi ütemtervének elkészítése, projekt határidők betartása és nyomon követése

Elvárások

  • MSc végzettség, 5-10 év szakmai tapasztalat (pályakezdők és kevesebb gyakorlattal rendelkező kollégák jelentkezését is várjuk)
  • Statikai számító programok ismerete (pl. AxisVM)
  • Statikai szerkesztő programok ismerete (Tekla Structures és/vagy Allplan)
  • Angol nyelv középfokú ismerete (szakmai nyelv)
  • „B” kategóriájú jogosítvány
  • MS Office és Mérnöki szerkesztő programok felhasználói szintű ismerete (AutoCAD)
  • Határozott fellépés, önállóság
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó tárgyaló- és kommunikációs készség
  • Eredményorientált szemlélet és gyakorlat

Előnyt jelent

  • Tartószerkezeti (T) jogosultság megléte
  • Ipari létesítmények tervezésében szerzett gyakorlat
  • Tűzvédelmi tervezésben való jártasság
  • Dinamikai tervezésben való jártasság
  • Tartószerkezeti rekonstrukciók tervezésében való jártasság
  • Geotechnikai tervezésben való jártasság
  • Tekla Structures/Trimble Connect szoftver ismerete
  • IDEA StatiCa szoftver ismerete
  • Navisworks szoftver ismerete
  • GEO5 szoftver ismerete
  • BIM tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai tudáson, tapasztalaton alapuló versenyképes jövedelem
  • Belföldi-, és nemzetközi tervezési gyakorlat
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Nagy gyakorlatú, lendületes csapat
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségbiztosítás, home office lehetőség, teljesítménytől függő egyéb juttatások)
  • Család- és állatbarát munkahely
  • Képzési támogatás
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidős főállás