Feladatok

  • SQL, Transact-SQL fejlesztői feladatok elvégzése
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése
  • Riportok készítése
  • Relációs adatbázisok tervezése
  • Igényfelmérés, szakmai egyeztetéseken való részvétel
  • Fejlesztés nyomon követése
  • Dokumentálás, tesztelés
  • Bevezetésben történő aktív közreműködés

Elvárások

  • Erős SQL ismeretek
  • Felsőfokú iskolai végzettség informatikai területen vagy szakirányú képesítés
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Relációs adatbázis-tervezés ismerete
  • Tapasztalat informatikai rendszerek tervezésében
  • Jó elemző- és szervezőkészség
  • Együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • MSSQL, Transact-SQL ismeretek
  • PL/SQL ismeretek
  • SSIS, SSRS, SSAS ismerete
  • Egyéb adatbáziskezelők ismerete (PostgreSQL, Oracle)
  • Power BI
  • C#.Net vagy Java fejlesztési tapasztalat
  • Frontend fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség a cég vezető architectjének a közvetlen vezetése alatt
  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalt vezető tanácsadók és szakértők irányítása mellett, változatos, magas szakmai felkészültséget kívánó projektekben való részvétel
  • Kitűnő munkafeltételek
  • Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Innovatív szervezeti kultúra
  • Heti 1 irodai munkanap

Ha álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat és egy rövid leírást korábbi munkatapasztalataidról.