Feladatok

  • Részvétel gyártás során beépítésre kerülő termékek/alkatrészek jóváhagyásában és folyamatos minőségfejlesztésében, támogatásában beszállítói oldalról
  • Beszállítói mérés és műszaki egyeztetések tervezése és levezetése
  • Beszállított termékek/alkatrészek specifikációtól való eltérésének kezelése, reklamációs folyamat menedzselése
  • A beszállítóknál bevezetés alatt álló és már bevezetett helyesbítő intézkedések felügyelete a beszállított termékek/alkatrészek minőségének javítása érdekében
  • KPI-ok nyomon követése, fejlesztési ötletek generálása
  • Beszállítói elsőminta jóváhagyás támogatása
  • Blokkolt készlet folyamatos nyomon követése és csökkentése
  • Közreműködés a beszállítók minősítésében, eszkalációk kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, és legalább 4 év ipari környezetben, hasonló munkakörben és/vagy minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete (IATF, VDA)
  • Beszállítói auditban és/vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Haladó szintű MS Office ismeretek, (kiemelten Excel, PowerPoint)

Céginformáció

A Rába Járműipari Holding Nyrt. leányvállalatához, a Rába Futómű Kft.-hez keressük legújabb munkatársunk!
Mutasd meg kitartásodat, kreativitásodat és szakmai tudásodat!

A Rába elsődleges terméke a futómű, melyet a világ nagy haszonjármű gyártó vállalatainak szállít. Közepes és kis sorozatban gyártott komplett futóművekkel és nagy sorozatú futómű, illetve erőátviteli alkatrészekkel jelenik meg piacain.

Kattints a „JELENTKEZEM” gombra és csatlakozz a Rába csapatához!

Cégnév: Rába Járműipari Holding Nyrt.