Feladatok

  • a legújabb technológiával rendelkező mérőberendezések használata, üzembe helyezése
  • EOL berendezések használata, üzembe helyezése.
  • forrasztási technológiák és ott alkalmazott berendezések használata, üzembe helyezése
  • hibaanalízisek végrehajtása a folyamatos üzemelés során fellépő esetleges fennakadások esetén
  • közreműködés validált mérőkörök előállításában
  • közreműködés forrasztási technológiák kifejlesztésében, üzemeltetésében
  • kapcsolattartás a fejlesztő központtal, részvétel az új berendezések fejlesztésében

Elvárások

  • befejezett felsőfokú tanulmányok, ideális esetben villamosmérnök, méréstechnikai,  ismeretek, különös tekintettel nagyfrekvenciás és nagy feszültségű mérések területén
  • forrasztási ismeretek előny
  • tapasztalat új berendezések üzembe helyezésében
  • tapasztalat széria termékek gyártásában
  • projekt teljekörű önálló vezetése, megbízható, pontos munkavégzés
  • utazási hajlandóság
  • magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • képes csapatmunkára

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz

Céginformáció

A Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleink közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország csapatába tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget?
Tedd meg az első lépést és jelentkezz hozzánk jászárokszállási telephelyünkre!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a „Jelentkezem“ gombra!
Cégnév: Rosenberger OSI Kft.