Menton Jobs

Specialist engineer

Innováció és kihívás vár rád! Ha szívesen dolgoznál egy dinamikus csapatban, részt vennél automatizált mérnöki folyamatok kidolgozásában és a legmodernebb eszközökkel szeretnél dolgozni, akkor jelentkezz Specialist Engineer pozícióba!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Megoldások fejlesztése eszközök és makrók formájában, valamint automatizált mérnöki folyamatok kidolgozása a hatékony folyamattervezés érdekében

  • Tapasztalati jelentések, műszaki peremfeltételek és ügyfélspecifikus termék- és platformkövetelmények figyelembevétele

  • Az egyes modulok/makrók műszaki dokumentációja

  • A modulok/makrók kapcsolatainak és eredményeinek, működésének és helyességének ellenőrzése

  • Modulok/makrók karbantartása és hibajavítása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Tapasztalat a folyamatok szabványosításában/digitalizálásában és a platformok kezelésében

    • "Látásmód" az automatizálási lehetőségekhez

  • A fejlesztési folyamatok, CAD és PDM rendszerek ismerete

    • CAD és PDM kapcsolatok

  • Ismeretekkel rendelkezik a következő területeken:

    • programozás: VBA, CATScript, MySQL

    • terméktervezés: CATIA tervezés; parametrikus tervezés, PowerCopies, Mastermodellek

  • Magabiztos angol nyelvtudás, csapatban való munkavégzésre való képesség, kommunikációs készség

  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Tapasztalat alapján egyéni bérajánlat

  • Teljesítmény bónusz

  • Hűségbónusz

  • Br. 30.000 Ft cafeteria/hó, SZÉP-kártya formájában

  • Utazási költségtérítés

  • Home office lehetőség maximum 2-3 nap próbaidőt követően

  • Angol vagy német nyelvű kiscsoportos nyelvtanulási lehetőség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.