Feladatok

  • A fémmechanikai alkatrészhez kapcsolódó speciális felület előkészítési eljárás, felületkezelés és kémiai laboratóriumi elemzés irányítása
  • A tevékenység során a speciális folyamat minősítés és gyártás támogatása
  • Az indusztrializációs folyamatok támogatása
  • Rajzok és dizájn követelmények átnézése, értelmezése
  • Részletes folyamat elrendezés elkészítése, speciális folyamatokhoz való eszközök kiválasztása, nyilvántartása
  • Gyártási programok készítése és validálása speciális gépekhez
  • Részvétel a műhely dokumentációk megírásában
  • Az indusztralizáció eredményeinek elemzése és megfelelő beavatkozási tervek meghatározása a gyártási folyamatok erősségének és az alkatrészek minőségének növeléséhez
  • Folyamatleírások és dokumentációs rendszerek alkalmazása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Külföldi tréningen való részvétel vállalása (kb. 2-3 hónap) Franciaországban és/vagy Németországban
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • MS Office alkalmazások ismerete (Word, Excel)

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, kötetlen munkaidő
  • Zöldmezős beruházás keretében kialakított új munkakörnyezetben és a legmodernebb berendezésekkel dolgozhatsz
  • Éves Cafeteria-keret (egyösszegű kifizetéssel)
  • Fél évente teljesítmény alapú ösztönző bónusszal jutalmazunk
  • Bejárási támogatást biztosítunk minden munkavállalónk számára (Gyulai lakosok részére is)
  • Sikeres ajánlás esetén toborzási bónuszban részesülhetsz
  • Számos tréningen és szakmai továbbképzésen vehetsz részt
  • Dolgozói részvényprogram keretében kedvezményesen juthatsz Airbus részvényekhez

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Airbus nemzetközileg vezető és egyben úttörő szerepet tölt be repülőgépipari termékek, szolgáltatások és megoldások tervezésében, gyártásában és szállításában az egész világon. Gyulai gyárunkban precíziós fémalkatrészek gyártása történik a teljes Airbus helikopter termékcsalád dinamikus rendszereihez.

Szeretnél légiipari tudásra és tapasztalatra szert tenni? Motiváló munkahelyi környezetet és izgalmas karrierlehetőségeket keresel?

Csatlakozz hozzánk és dolgozz velünk a nemrégiben átadásra került gyárunkban, Gyulán.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el önéletrajzodat!